Strona główna » Antyoksydanty » OxyMax - tlen stabilizowany - produkt na zamówienie
Nasze nowości
Nasze hity
Kontakt
 • E-mail:sklep@vitavita.pl
 • Telefon531561292
 • Godziny działania sklepucoziennie 9.00 - 21.00, w soboty 10.00 - 14.00
OxyMax - tlen stabilizowany - produkt na zamówienie
Nasz hit

OxyMax - tlen stabilizowany - produkt na zamówienie

Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 1)

Dostępność:Na zamówienie

Czas wysyłki:3 dni

Koszt wysyłki:od 12,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - Darmowa dostawa już od 200 zł! - 14,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł
Przesyłka pocztowa PACZKA24 - 12,00 zł

Stan magazynowy:


Zapytaj o cenę

 • Opis produktu
 • Recenzje produktu (1)

OxyMax
tlen stabilizowany

 

Tlen jest źródłem życia, OxyMax zawiera 1000 razy więcej tlenu niż jest go w dobrej  wodzie źródlanej

tlen
 • Od natlenienia naszego organizmu zależy jego zdolność do walki ze stanami zapalnymi, które prowadzą do różnych chorób.
 • Im bardziej natlenione komórki, tym nasz organizm jest bardziej wydajny.
 • Tlen stabilizowany Oxy Max poprawia wchłanianie witamin, minerałów i aminokwasów
 • OxyMax poprawia w ciele równowagę kwasowo-zasadową.
  
CENA 58,90 € -cena z kartą Calivita®
chcesz zamówić produkt a nie masz karty Calivita? Zadzwoń pomożemy Ci założyć kartę i kupić OxyMax!
tel. 531 561 292


4 POWODY DLA KTÓRYCH WARTO SIĘGNĄĆ PO OxyMax z Calivita®

 
 1. Prawidłowe dotlenienie organizmu znacznie zwiększa wydolność. Oxy max –to naturalny doping!
 2. Dotlenienie mózgu powoduje lepszą koncentrację, poprawę pamięci, zwiększa kreatywność. Oxy Max sprawdzi się w przygotowaniach do ważnych egzaminów oraz w intensywnej pracy umysłowej.
 3. Odpowiednia ilość tlenu w krwioobiegu znacząco poprawi pracę serca. Osoby z problemami sercowymi jak np. po zawale lub z chorobą wieńcową, koniecznie powinny dostarczać tlen w większych ilościach – OxyMax może zadziałać jak „eliksir zdrowia”.
 4. Ludzie cierpiący z powodu  problemów z układem oddechowym m. in.: astmatycy, alergicy i inni, odczuwają znaczną poprawę w oddychaniu już po niewielkiej ilości OxyMax.


 

 
Tlen jest potrzebny miliardom komórek naszego organizmu. Nie są one w stanie pobierać go bezpośrednio z powietrza, dlatego do jego transportu służą specjalne struktury. Centralny układ nerwowy dostarcza siły napędowej przeponie, która kurcząc się, umożliwia wdech powietrza. Poprzez filtr pęcherzyków płucnych, tlen przepływa do krwi i w tym momencie kończy się zadanie układu oddechowego. Odtąd pałeczkę przejmuje układ krążenia, który spełnia funkcje: pompy (serce), rur (naczynia krwionośne) i środka do transportu gazów pomiędzy płucami i komórkami (krew).

Tlen jest transportowany we krwi w dwóch postaciach. Małe ilości rozpuszczają się w osoczu (1%), a pozostała część tlenu (99%) wiąże się z cząsteczkami hemoglobiny. Tak więc, bez hemoglobiny tlen nie mógłby dotrzeć do komórek w takich ilościach, jakie są potrzebne do prawidłowego przebiegu reakcji metabolicznych.

Kiedy procesy przemiany materii nie przebiegają na odpowiednim poziomie, mogą pojawić się objawy niepożądane. Np. w sytuacji zbyt małej podaży tlenu, komórka zwraca się po inne źródło energii, by podtrzymać funkcje niezbędne do życia. Najczęściej w takim przypadku komórki rozkładają glukozę w procesie beztlenowej fermentacji, która może zaburzyć metabolizm komórkowy. W efekcie powstaną niepożądane związki chemiczne. W okresie powrotu do stanu prawidłowego, cała grupa osłabionych komórek traci swoją naturalną zdolność do samoobrony. Takie komórki pozostają bezbronne wobec wirusów, grzybów, bakterii i innych czynników chorobotwórczych. Może dojyść do sytuacji gdzie brak tlenu spowoduje różne choroby od przeziębień, grypy do cukrzycy, nadciśnienia czy nowotworów!

Jeżeli środowisko dostarcza odpowiednią ilość tlenu, organizm pochłania go i wykorzystuje. Ale czy tlen występuje w środowisku w wystarczających ilościach? 100 lat temu zawartość tlenu w powietrzu wynosiła 22%. W dzisiejszych czasach kształtuje się średnio na poziomie 19%, a w dużych miastach tylko 12-15%. Nasze płuca są w maksymalny sposób obciążane powietrzem zanieczyszczonym chemikaliami, pyłkami, tlenkiem węgla, kurzem, kadmem, ołowiem, na co organizm reaguje bólem głowy, zmęczeniem, problemami oddechowymi, alergią.

A co ze smogiem? W dużych miastach strach oddychać a co dopiero mówić o dostarczaniu tlenu- pierwiastka życia!


Sytuacja nie jest lepsza, jeśli chodzi o żywność i napoje. Konserwanty, barwniki, w niektórych przypadkach zanieczyszczenie pogarszają ich jakość, obciążając organizm i zwiększając nasze zapotrzebowanie na tlen.Niedobory tlenu w organizmie mogą pojawić się także w następujących sytuacjach:

 • nieprawidłowe, zbyt płytkie oddychanie;
 • palenie (nawet bierne);
 • pogorszenie jakości wody;
 • zmniejszone spożycie wody i spożywanie większych ilości napojów gazowanych, a także alkoholu, kawy;
 • konsumpcja żywności pochodzącej ze sztucznych upraw;
 • sztuczne światło;
 • przyjmowanie leków;
 • brak aktywności fizycznej lub bardzo duża aktywność fizyczna sport wyczynowy, mocne treningi).
 • asmta
 
Podczas egzotycznych podróży noś ze sobą butelkę z wodą pomieszaną z tlenem stabilizowanym OxyMax a uchronisz się przed przykrymi dolegliwościami ze strony układu pokarmowego.
 

Jeśli jesteśmy narażeni na w/w czynniki, najlepsze, co możemy uczynić, to stawić czoła niebezpieczeństwu i spróbować je pokonać. Ostatnio, ogromne zainteresowanie budzą suplementy zawierające biologiczny tlen między innymi OxyMax.

Wśród nich, najbardziej skuteczny okazał się stabilizowany tlen, którego jakość nie zmienia się przez lata, nie wywołuje negatywnych skutków i nie generuje tworzenia się wolnych rodników. Jest nie tylko absolutnie bezpieczny, ale także łatwo wykorzystywany przez organizm. Zawiera 12000. cząsteczek tlenu na 1 milion części, czyli ponad 2000 razy więcej od ilości tlenu zawartego w wodzie z kranu. (Dla porównania, w przypadku wody z kranu wartość ta wynosi 5-7, podczas gdy w przypadku wody źródlanej 10-12).

znakzapytania


Na minutę wdychamy około 5-6 litrów powietrza, a podczas uprawiania sportu nawet 50-60 litrów na minutę.


 

Stąd też stabilizowany tlen jest prawdziwym mistrzem w swoim rodzaju. Zobaczmy, zatem, co może nam zaoferować.

OxyMax - działanie:
 • OxyMax poprawia zaopatrzenie komórek w tlen, korzystnie wpływając na procesy przemiany materii;
 • OxyMax dzięki właściwościom odtruwającym i oczyszczającym, przyczynia się do eliminacji bakterii beztlenowych, takich jak Streptococcus, Staphylococcus, Salmonella, E. Coli;
 • OxyMax naładowuje organizm energią, poprawia procesy fizjologiczne;
 • OxyMax sprzyja przyswajaniu i wykorzystaniu witamin, składników mineralnych, aminokwasów i ziół;
 • OxyMax pobudzając krążenie krwi chroni przed rozwojem chorób sercowo-naczyniowych (np. zawału serca, nadciśnienia tętniczego);
 • OxyMax łagodzi dolegliwości związane z zaburzeniami oddychania;
 • OxyMax korzystnie wpływa na tlenową aktywność fizyczną, znacząco polepsza wydolność sportowców;
 • OxyMax zwiększając zaopatrzenie mózgu w tlen, pozytywnie oddziałuje na procesy umysłowe.

TLEN STABILIZOWANY OXYMAX nie ma nic wspólnego w wodą utlenioną!!!
 
Zwracam też uwagę na bardzo istotny element , że często tlen cząsteczkowy myli się z woda utlenioną. Są to dwa skrajnie różne związki. Tlen stabilizowany to odpowiednio przygotowany do sprzedaży i stosowania  tlen  cząsteczkowy o wzorze chemicznym  O2, natomiast  woda utleniona  inaczej  rozcieńczony do 3% nadtlenek wodoru ma wzór H2O2 i jest substancją żrącą w stosunku do tkanek (martwicze białe plamy przy kontakcie) i nie dotlenia organizmu a stosowanie go wewnętrznie jest bardzo kontrowersyjne. Jest stosowany do odkażania .

Produkcja wody utlenionej jest  bardzo prosta, tania i różni się od skomplikowanego procesu tworzenia tlenu cząsteczkowego, którego produkowana ilość jest zdecydowanie mniejsza ze względu na fakt specjalistycznego  stosowania.


OxyMax 60 ml (ok 1100 kropli)

DAWKOWANIE:
Profilaktycznie
Do 20 kropli dziennie rozpuścić w wodzie albo soku (nie używać łyżek metalowych).

WAŻNE: DO PUSTEJ SZKLANKI WLEJ OXYMAX A DOPIERO POTEM WODĘ!

Leczniczo: dawki zwiększamy 3 krotnie.
3x dziennie 20 kropli rozpuszczonych w wodzie.

możesz wlać do pustej butelki 60 kropli Oxymax i zalać wodą w ilości ok 900ml - popijaj roztwór przez cały dzień.

Dzienny koszt kuracji OxyMax to mniej niż 14 zł a efekty na które możesz liczyć są bezcenne!
 
UWAŻAJ NA PODRÓBKI - NA ALLEGRO POJAWIŁ SIĘ PRODUKT
ŁUDZĄCO PODOBNY DO OXYMAX CALIVITA.

NIESTETY SPRZEDAWCA NIE PODAJE PRODUCENTA, NIE MOŻNA TEŻ ZNALEŹĆ NUMERU TELEFONU ANI DANYCH FIRMY.

 
Zamówienia za Naszym pośrednictwem to pewność zamówienia ORYGINALNEGO, pełnowartościowego produktu. Produkcja OxyMax (niedawno zmieniono nazwę na OxyDrops) odbywa się w Stanach Zjednoczonych. Nabyć oryginalny produkt możesz samodzielnie poprzez oficjalną stronę producenta https://igabaworowska.calivita.eu/  Koszt przy zakupie 2 opakowań to 100 € oraz darmowa przesyłka do Polski (wymagana płatność w € kartą lub przelewem). Jeżeli chcesz zamówić produkt i zapłacić w złotówkach zadzwoń.

 
 
Produkt dostępny dla Klubowiczów Calivita®.
W sprawie zamówienia proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 531 561 292.
tlen w płynie, tlen stabilizowany, tlen Oxymax, tlen Calivita
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Oxy Max - szukałam takiego produktu - polecam, zwłaszcza dla osób, które mają problemy z oddychaniem, dusznościami, chorobą płuc i oskrzeli, astmą, co się wiąże oczywiście z niedotlenieniem całego organizmu. Pijąc Oxy Mac, poprawa odczuwana jest niemal od razu. Nabrałam sił, energii i bardzo dobrze się czuję. Jeszcze raz polecam na takie dolegliwości i choroby.