Strona główna » Porady
Nasze nowości
Nasze hity
Kontakt
  • E-mail:sklep@vitavita.pl
  • Telefon531561292
  • Godziny działania sklepucoziennie 9.00 - 21.00, w soboty 10.00 - 14.00

Porady

Różeniec górski a zdrowie

12-03-2017Wyświetleń: 1631
Poznaj wszystkie zalety różeńca górskiego, silny adaptogen, może przynieść ulgę w depresji, wspomoże odporność, działa immunostaltymulująco i kardioprotekcyjnie.
Przeczytaj całość

Refluks i zgaga - przyczyny i naturalne leczenie

03-12-2016Wyświetleń: 2663
Problemy trawienne to problem 50% Polaków. Posiłki jedzone poza domem, w biegu, diety eliminacyjne, to mogą być przyczyny zgagi, refluksu. altNa rynku pojawiają się coraz to nowsze leki na rzekomą "nadkwasowość". A co jeśli okaże się, że przyczyną jest niedokwaszenie żołądka?
Przeczytaj całość

Jak walczyć z pasozytami? Gronkowiec, lamblie.Skuteczne leczenie

19-11-2015Wyświetleń: 95917
Jak walczyć z pasozytami? Gronkowiec, lamblie.Skuteczne leczenieMedycyna konwencjonalna często nie potrafi poradzić sobie z różnymi uciążliwymi chorobami. Jednym z takich problemów  są pasożyty. Preparaty altjakie polecają lekarze, są drogie a na dodatek nie przynoszą efektów, a jeśli nawet to tylko pozorne  i chwilowe, a potem problem wraca ze zdwojona siła.
Jeśli chcesz skutecznie zwalczyć grzybicę, kandydozę, lamblie, gronkowca lub innego pasożyta przeczytaj nasz artykuł.
Przeczytaj całość

Zakwaszenie organizmu przyczyną chorób?

12-11-2015Wyświetleń: 7055
Zakwaszenie organizmu przyczyną chorób?Zakwaszenie organizmu przyczyną poważnych chorób? Odkwaszenie organizmu sposobem na zdrowie?alt
Jak sprawdzić czy zakwaszenie dotyczy mnie i moich bliskich? Kiedy pojawią się zachwianie równowagi zasadowo –kwasowej?
Co zrobić jeśli organizm jest zakwaszony? Odkwaszanie organizmu - jak odkwasić organizm?
Poznaj produkty wspomagające proces odkwaszania.

 

Przeczytaj całość

Menopauza. Pozostań sobą....naturalnie!!! Naturalne sposoby na

23-07-2015Wyświetleń: 5020
altPierwsze objawy menopauzy już za Tobą? Nie czujesz się sobą? Możesz sobie pomóc.... naturalnie.Czy wiesz, że pluskwica groniasta łagodzi napady gorąca, zwiększa produkcję śluzu i wykazuje działanie uspakajające, a np. dzięgiel chiński dzięki zawartości fitoestrogenów  jest pomocny  w łagodzeniu objawów menopauzy, takich jak: nadmierne napięcie nerwowe, trudności w zasypianiu, zmiany skórne? Poczuj się wolna i piękna, niech menopauza nie będzie dla Ciebie udręką, a po prostu kolejnym etapem, naturalnym, nieuniknionym procesem.
Przeczytaj całość

Stany zapalne i choroby zwyrodnieniowe stawów.

03-06-2015Wyświetleń: 5909
Stany zapalne i choroby zwyrodnieniowe stawów.

Choroby stawów są coraz bardziej powszechne. Nie są przyczyną zgonów ale są bardzo uciążliwe i często bolesne. Dodatkowo leki altprzeciwreumatyczne i przeciwbólowe zażywane regularnie, w okresie jednego roku, mogą doprowadzić do uszkodzenia przynajmniej jednego narządu.
Nie wiele osób wie, że leczenie stanów zapalnych i zwyrodnieniowych powinno polegać na odtruciu organizmu.

Przeczytaj całość

Skazani na suplementację

16-07-2014Wyświetleń: 2649
Skazani na suplementację

W wielu domach pigułki witaminowo-mineralne stały się nieodłącznym składnikiem każdego posiłku. altZażywają je nie tylko dzieci i osoby starsze, ale ludzie w sile wieku. Czy to potrzebne?

Przeczytaj całość

Miażdżyca

18-06-2013Wyświetleń: 2612

"Zmiażdżyć miażdżycę" - jesteś tak zdrowy, jak zdrowe masz tętnice.

Wszystko zaczyna się niewinnie. Robimy rutynowe badania poziomu cholesterolu w osoczu krwi. Wyniki wskazują tylko na nieznacznie zmieniony poziom. Więc specjalnie nas to nie przeraża. Przecież mamy "dopiero" 200 mg % cholesterolu we krwi. "Dopiero" jednak właśnie się zaczyna. ....

Ignorowanie niekorzystnych dla nas wyników badania poziomu cholesterolu jest częstym błędem, za który równie często płacimy nadszarpnięciem własnego zdrowia. I niekoniecznie od razu zachorujemy na miażdżycę, chociaz nie korygowany, zbyt wysoki poziom cholesterolu we krwi jest prawie 100% gwarancją wystąpienia tej choroby.

Przeczytaj całość

Pokonaj alergię

18-06-2013Wyświetleń: 2656
Pokonaj alergię

Żyj zgodnie z grupą krwi- na przekór alergii.alt

Dlaczego niektóre osoby cierpią z powodu alergii, a inne zachowują siły witalne do sędziwych lat? Na to pytanie wciąż nie ma klarownej odpowiedzi. mamy natomiast do czynienia z sytuacją wręcz paradoksalną- mimo ogromnego postępu wiedzy w tej dziedzinie, wciąż obserwuje się dynamiczny wzrost zachorowań na choroby alergiczne.

Przeczytaj całość

Stres- jak uniknąć chorób związanych ze stresem?

18-04-2013Wyświetleń: 2315
Z punktu widzenia fizjologicznego, za stres uważa się chroniczny, wysoki poziom psychicznego pobudzenia i napięcia w organizmie, altprzekraczający możliwości danej osoby do uporania się z nim, co może doprowadzić do dyskomfortu, zmniejszenia możliwości sprostowania danej sytuacji, załamania nerwowego lub w ostateczności - do powstania chorób cywilizacyjnych.
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej